Center vseživljenskega učenja Dolenjska

Novo mesto

Friday, March 15, 2013 - 09:00

Na TVŽU DSO Novo mesto izvajamo individualno učenje osnov računalništva in urjenje spomina. Tudi vi se lahko udeležite izobraževanja. Svoj termin si zagotovite na telefonski številki 07 393 45 53 ali 041 686 721.

Več...
Thursday, March 14, 2013 - 09:30

Na TVŽU RIC Novo mesto izvajamo individualno učenje osnov računalništva. Tudi vi se lahko udeležite izobraževanja.

Več...
Friday, March 8, 2013 - 17:00

Na TVŽU RIC Novo mesto bomo izvedli predavanje Vsak si kroji življenje sam. Z nami bo Monika Bračika.

Več...
Thursday, March 7, 2013 - 10:00

Na TVŽU RIC Novo mesto bomo izvedli predstavitev Kako sem prišel do NPK-ja maser in refleksoterapevt. Z nami bo Matjaž Duh.

Več...
Wednesday, February 27, 2013 - 10:00

Na TVŽU DSO Novo mesto bomo izvedli predavanje Zdrav živjenjski slog in osteoporoza. Z nami bo Marijana Klarič Kamin.

Več...
Thursday, February 14, 2013 - 10:00

Na TVŽU RIC Novo mesto izvajamo individualno učenje osnov računalništva. Tudi vi se lahko udeležite izobraževanja. Svoj termin si zagotovite na telefonski številki 07 393 45 53 ali 041 686 721.

Več...
Wednesday, February 13, 2013 - 10:00

Na TVŽU RIC Novo mesto bomo izvedli predavanje Za zdravo in varno ljubezen. Z nami bo Marijana Klarič Kamin.

Več...
Tuesday, February 12, 2013 - 09:00

Na TVŽU Zapori Novo msto izvajamo individualno učenje osnov računalništva. 

Več...
Friday, February 8, 2013 - 09:00

Na TVŽU DSO Novo mesto izvajamo individualno učenje osnov računalništva in urjenje spomina. Tudi vi se lahko udeležite izobraževanja. Svoj termin si zagotovite na telefonski številki 07 393 45 53 ali 041 686 721.

Več...
Wednesday, January 30, 2013 - 09:00

Na TVŽU RIC Novo mesto izvajamo individualno učenje osnov računalništva. Tudi vi se lahko udeležite izobraževanja. Svoj termin si zagotovite na telefonski številki 07 393 45 53 ali 041 686 721.

Več...

Pages

Subscribe to Novo mesto